.

.

New
Masaüstü Dosya Dolabı Plastik 5. Kat Dosya Sıralama Dolabı için Uygun A4 Veri Dolabı Saklama Kutusu 3 Renk 265×338×250mm (Renk:

Masaüstü Dosya Dolabı Plastik 5. Kat Dosya Sıralama Dolabı için Uygun A4 Veri Dolabı Saklama Kutusu 3 Renk 265×338×250mm (Renk:

₺ 312.45

Sayısı
İşlenmemiş

MALZEME : Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, güçlü ve dayanıklı, düşmeye karşı güçlü direnç ve temizlenmesi kolaydır.BOYUTLAR : Uzunluk : 265mm, Genişlik : 338mm, Yükseklik : 250mm, seçim için 3 renk.DİZİN ETİKETİ : Her çekmece katmanının bir etiket konumu vardır ve dosya ayrı olarak depolanır, bu da sınıflandırma yönetimi ve arama için uygundur ve iş verimliliğini artırır.ÇOK KATMANLI tasarım : 5 çekmeceli dosya dolabı tasarımı, böylece dosyalarınız etkili bir şekilde sınıflandırılabilir ve bulunması kolaydır, ofis çalışanları için iyi bir yardımcıdır.EN İYİ SERİCE : Size en kaliteli ürünleri ve en iyi müşteri deneyimini sunmak için çalışıyoruz.Eğer memnun değilseniz, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, tüm e-postalar 24 saat içinde cevap verilecektir. *Ürün parametreleri : Ürün Adı : Masaüstü Dosya dolabıürün malzemesi : plastikürün katmanı : 5 katmanürün rengi : siyah / gri / maviürün boyutu : 265mm × 338mm × 250mmuygulamanın kapsamı : okullar, hastaneler, ofisler, arşivler, kütüphaneler, aileler vb.İpuçları : 1. Ürünün boyutu elle ölçüldüğünden, 1-4 cm hata olacak, lütfen beni affet, teşekkür ederim.2. Ekran farkı nedeniyle, ürünün rengi gerçek renkten biraz farklı olabilir, lütfen anlayın.3. Ürün sadece dosya tutucuyu içerir ve diğer öğeler sadece çekim efektleri için kullanılır, lütfen anlayın.Ürünlerimiz kaliteli ve mükemmel fiyatlıdır.Herhangi bir ihtiyaç veya sorunuz varsa, lütfen bana e-posta gönderin ve size 24 saat içinde cevap vereceğiz.Mağazamıza hoşgeldiniz, sizi bekleyen birçok yeni ürünümüz var!Mutlu alışverişler.

Ürün hakkında

Son

Benzer teklifler