.

.

New
Royexe Saklama Kutuları - 8 Saklama Küpü | Katlanabilir Kumaş Küp Sepet Seti Çift Plastik Tutamağa Sahiptir. Küp Saklama Kutuları.

Royexe Saklama Kutuları - 8 Saklama Küpü | Katlanabilir Kumaş Küp Sepet Seti Çift Plastik Tutamağa Sahiptir. Küp Saklama Kutuları.

₺ 80.88

Sayısı
İşlenmemiş

★ ÜSTÜN sağlam tasarım : Royexe sağlam depolama küpleri kalite, dayanıklılık ve stil beklentilerinizi aşacaktır.Her iki taraftaki güçlendirilmiş tutamaklar hızlı ve kolay taşıma sağlar.BOYUTLAR : 10,5(G) x 10,5(D) x 11(Y) inç (26,5 x 26,5 x 28 cm). ★ ÇOK AMAÇLI ORGANİZATÖRLER : Bu şık, fonksiyonel kumaş çekmecelerle örgütsel mutluluk elde edin!Çoğu küp organizatörüne mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır.Keten dolabınızda, gardırobunuzda, kreşinizde, oyun odanızda, çamaşır odanızda, ofisinizde ve çok daha fazlasında kullanın. ★ ÇOK AMAÇLI ORGANİZATÖRLER : Bu şık, fonksiyonel kumaş çekmecelerle örgütsel mutluluk elde edin!Çoğu küp organizatörüne mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır.Keten dolabınızda, gardırobunuzda, kreşinizde, oyun odanızda, çamaşır odanızda, ofisinizde ve çok daha fazlasında kullanın. ★ ÇEVRE DOSTU : Tıpkı sizin gibi, çevremizi derinden önemsiyoruz ve bu koruma.Depolama kutularımız, sağlam ancak nefes alabilen çevre dostu malzemelerden üretilmiştir-elleriniz, eşyalarınız ve çevreniz için kolaydır. ★ %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ : Royexe'de hiçbir şey azami memnuniyetinizden daha önemli değildir!%100 Müşteri Memnuniyeti Garantimizle, harika bir satın alma deneyiminden veya paranızı geri aldığınızdan emin olabilirsiniz.Sipariş durumunda ilgili konularda bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin lütfen.

Ürün hakkında

Son

Benzer teklifler