.

.

New
Briogeo Nazik Olun, Nazik Olun Aloe + Yulaf Sütü Ultra Yatıştırıcı Şampuan-Kokusuz, Hipoalerjenik ve Dermatolog Onaylı. 8 Ons.

Briogeo Nazik Olun, Nazik Olun Aloe + Yulaf Sütü Ultra Yatıştırıcı Şampuan-Kokusuz, Hipoalerjenik ve Dermatolog Onaylı. 8 Ons.

₺ 74.79

Sayısı
İşlenmemiş

KİMİN İÇİN : Koku, uçucu yağlar, laktoz, soya ve glütene duyarlılığı olanlar için.Saç tipleri : düz, dalgalı, kıvırcık ve kıvrımlı.NEDİR : Bu hipoalerjenik, koku ve uçucu yağ içermeyen şampuan dermatolog onaylıdır ve sağlıklı hisseden saçları ve saç derisini beslemek, nemlendirmek ve desteklemeye yardımcı olmak için cildi yatıştırıcı bileşenlerle formüle edilmiştir. %99 Doğal Kaynaklı, Vegan ve Zulüm İçermez.Bu hipoalerjenik şampuan, çevre dostu %100 geri dönüştürülebilir bir şişede ve %100 tüketici sonrası reçineden yapılmış ambalajda gelir.NE YAPAR : Bu kokusuz şampuan, sağlıklı saç ve saç derisini sakinleştirmek, beslemek ve nemlendirmek için aloe vera, yulaf özü ve doğal yağlar gibi cildi yatıştırıcı bileşenlerle formüle edilmiştir.Nasıl kullanılır : Islak saça uygulayın.Köpük oluşturmak için 30 saniye masaj yapın, sonra durulayın.En iyi sonuçlar için, çift Nazik, Kibar Aloe + Yulaf Sütü Ultra Yatıştırıcı Kremi ve düğüm açıcı Sprey Olabilir.Nazik olmak, Olmak Aloe Tür + Yulaf Sütü Ultra Yatıştırıcı Şampuan besler, hidrat ve sağlıklı duygu saç ve saçlı deri destek yardım deri ile formüle özgür, nazik şampuan aloe vera, yulaf gibi maddeler rahatlatıcı, sakin ve yeşil çay özleri, bir koku.Bu sülfatsız şampuan dermatolog onaylıdır, hipoalerjeniktir ve koku veya uçucu yağlar olmadan formüle edilmiştir.

Ürün hakkında

Son

Benzer teklifler