.

.

New
NBHFR Gökkuşağı Kaş Tırnak Cımbız Yüz Hai Sökücü Pense Tırnak Manikür Kozmetik Araçları Yapmak El Klip (Boyut: A)

NBHFR Gökkuşağı Kaş Tırnak Cımbız Yüz Hai Sökücü Pense Tırnak Manikür Kozmetik Araçları Yapmak El Klip (Boyut: A)

₺ 270.90

Sayısı
İşlenmemiş

Makas düz kafa kaş cımbız pense makas paslanmaz çelik epilasyon.Makas sapı, kaşları koparmak için idealdir.Ergonomik tasarım, basit ve etkili güzellik aracı。.Cımbızdan sonra gözenekleri soğuk su veya büzücü ile kapatın.Makyaj yapmadan önce en az beş dakika bekleyin.Makas düz kafa kaş cımbız pense makas paslanmaz çelik epilasyon.Makas sapı, kaşları koparmak için idealdir.Ergonomik tasarım, basit ve etkili güzellik aracı。Cımbızdan sonra gözenekleri soğuk su veya büzücü ile kapatın.Makyaj yapmadan önce en az beş dakika bekleyin.Daha iyi sonuçlar için, lütfen kullanmadan önce cildi soğuk suyla nemlendirin. Yay Kaş Tırnak Cımbız Yüz Saç Çıkarıcı Rimmer Pense Tırnak Manikür Kozmetik Araçları Makyaj Jel Tırnak El Klip。Şartname : Malzeme : Paslanmaz çelikrenk : resim gösterisi olarakyararlı pedikür, manikür bakım aracı.Profesyonel Salon kullanımı veya ev kullanımı için uygunpaketleme : 1 * kaş kırpma bıçağılütfen aydınlatma veya bilgisayar monitörlerindeki farklılıklar nedeniyle fotoğrafların ve gerçek renklerin %100 % aynı olduğunu garanti edemeyeceğimi anlayın.Nedeniyle farklı ölçüm yöntemleri, 1-2 cm sapma olabilir.Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçin, 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz ve size tatmin edici bir cevap vereceğiz.

Ürün hakkında

Material:
Stainless steel
Color:
as the picture shows
Helpful pedicure, manicure care tool. :
Suitable for Professional Salon use or home use :
Packing:
1 *brow trimming knife
Please understand that due to differences in lighting or computer monitors, I cannot guarantee that the photos and actual colors are 100% the same. :
Due to different measurement methods, there may be a deviation of 1-2cm. :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Son

Benzer teklifler