.

.

New
Bıldırcın Kümes Hayvanları için Küçük Evcil Hayvan Maması İçenler için Homyl 10x Yem Dağıtıcısı

Bıldırcın Kümes Hayvanları için Küçük Evcil Hayvan Maması İçenler için Homyl 10x Yem Dağıtıcısı

₺ 32.97

Sayısı
İşlenmemiş

* Tüm kuşlar veya kümes hayvanları için harika. * Meşgul evcil hayvan sahipleri için uygun. * Uygun cins su sporları için otomatik pet kase Besleyici. * Evcil hayvanınız için yiyecek veya su depolamak için evcil hayvan besleyiciyi kullanın. * Kafese kolay kurulum.Kolay temizlenir.Açıklama : - Uygun cins su sporları için otomatik pet kase Besleyici. - Evcil hayvanınız için yiyecek veya su depolamak için evcil hayvan besleyiciyi kullanın. - Meşgul evcil hayvan sahipleri için uygun. - Kafese kolay kurulum.Kolay temizlenir. - Tüm kuşlar veya kümes hayvanları için harika.Şartname : - Malzeme : Plastik-Boyut(Uxgxy) : Yaklaşık. 7. 2x4.3x3 cm/2.83x1.69x1.18 inç - Kase çapı : Yaklaşık. 4 cm / 1.57 inçpaket İçerir : 10 Adet Kuş besleyicinot : Yukarıdaki boyut elle ölçüldüğünden, gerçek öğenin boyutu yukarıdaki boyuttan biraz farklı olabilir.Işık efektleri, monitör ayarları vb.Nedeniyle.Resimlerin renginde ve gerçek öğede hafif bir fark olabilir.Mağazamızda ihtiyacınız olan her şeyi seçin.Güzel bir satın alma deneyimine sahip olacak ve politikasına uygun kaliteli ürün ve hizmet alacaksınız.

Ürün hakkında

- Material:
Plastic
- Size(LxWxH):
Approx. 7.2x4.3x3cm/2.83x1.69x1.18 inch
- Bowl diameter:
Approx. 4cm/1.57inch
Package Includes:
10 Pieces Bird Feeder :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the size above. :
Due to the lighting effects, monitor settings, etc. There could be some slight difference in the color of the pictures and the actual item. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :
Son

Benzer teklifler